O nás

AKTUÁLNĚ: V poslední době se začínají společností šířit nepravdy a pomluvy o podstatě zábavní pyrotechniky a jejímu dopadu na své okolí. Aby vše bylo uvedeno na pravou míru, byl z iniciativy ACPF (Asociace českých profesionálních ohňostrojařů), jejímž členem je i naše firma, založen webový portál Pravda o ohňostrojích, kde je možné nalézt nezdeformované informace. Na závěr bychom rádi dodali, že ani naše firma NEPODPORUJE celoroční šílenství v ulicích ve formě házení petard pod nohy aj. I my jsme lidé, kteří mají rádi klid.

O nás: Pro svou činnost využíváme převážně výrobků z Číny, ale zařazujeme do ohňostrojů i výrobky z Japonska, Itálie a Španělska. Všechny výrobky jsou schválené ČÚZZS. K odpalu využíváme výhradně elektrického roznětu. Naší specialitou jsou výškové ohňostroje, odpalované ze střech a věží, a ohňostroje odpalované z vodní hladiny, kdy jako odpaliště používáme vlastní ponton.

Jsme schopni pro vás připravit ohňostroj či pyrotechnickou show v různých cenových relacích
dle Vašich přání a požadavků.

Historie

O zábavní pyrotechniku, ohňostroje a ohňostrojnou činnost se zajímám už mnoho let. Od roku 1994 jsem sbíral zkušenosti u několika firem, které vznikly v česku po roce 1990 a zabývaly se jak prodejem zábavní pyrotechniky, tak i přípravou a realizací ohňostrojů a ohňostrojnými pracemi.

V roce 2000 jsem absolvoval kurz „Odpalovač ohňostrojů“, abych mohl z pozice kvalifikovaného pracovníka odpálit pod hlavičkou nejmenované firmy první větší ohňostroj. Na ten opravdu svůj první, počínaje smlouvou, přes přípravu scénáře, stavbu ohňostroje a odpalem konče, jsem si musel počkat do r. 2002, kdy se prolomila bariéra nedůvěry v neznámou firmu bez referencí. V té době jsem začal s pomocí několika kamarádů působit jako samostatná firma, při zachování dobrých vztahů a spolupráce s lidmi, kteří mě k této činnosti přivedli, a která trvá dodnes. Od té doby byl původní název “Milan Skála – Ohňostroje a interiérové pyroefekty“ několikrát pozměněn a od roku 2010 používáme název „Sky flame dragon“ – SFD